Kurumsal

Kurumsal Politikamız ;

Kocaeli Temizlik Şirketleri; Temizlik 41 Profesyonel Temizlik Şirketi olarak en önemli amacımız müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin yapılan işlerden memnun kalması bizim içim çok önemlidir.


Çalışanlarımız

Kurumsal olarak en kaliteli hizmeti verebilmek için, çalışanlar çok önemlidir. Çalışanlarımızın güvenilir, dürüst, deneyimli ve işinde uzman olmasına özen gösteririz. Çalışanlarımız sigortalı olup, aylık düzenli olarak İş Sağlığı ve Güvenliği çerçevesinde Kurum Hekimimizce takip edilir. İş Güvenliği Uzmanı tarafından eğitimler verilerek olası kaza ve olumsuzluklara karşı önlem alınmaya çalışınılır. Düzenli olarak yapılır ve ihtiyaç duyulduğunda bunlar daha sık yapılır.

Uygun Fiyat Politikası

Kurumsal olarak olarak herhangi bir başka arayış içerisine girmenize gerek kalmadan uygun fiyat teklifleri vermekteyiz.

Ev Temizliği Apartman Merdiven Temizliği Ofis Temizliği Koltuk Yıkama Yatak Yıkama İnşaat Sonrası Temizlik Tadilat Sonrası Temizlik Bahçe Bakımı Dış Cephe Cam Temizliği Endüstriyel Temizlik Okul Temizliği Yurt Temizliği Kurumsal Temizlik

Çalışanlarımı tamamı sürekli çalışanlarımız olmakla birlikte güvenilir ve işlerinde uzun süreli deneyimli profesyonellerden meydana gelir.

1Temizlik Fiyatlarınız Nelerdir?

Yapılacak işin büyüklüğüne ve detayına göre değişir. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

2Peryodik Temizlik Hizmeti Veriliyor mu?

Evet verilmektedir. Aylık Haftalı ve yıllık sözleşmeler yapılarak hizmet sağlanız

3Günlük Temizlik Personeliniz Var mıdır?
Evet vardır. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
4Hangi Alanlarda Hizmet verilmektedir?
Temizlik gerektiren tüm alanlarda hizmet verilmektedir. Ev Temizliği Apartman Merdiven Temizliği Ofis Temizliği Koltuk Yıkama Yatak Yıkama İnşaat Sonrası Temizlik Tadilat Sonrası Temizlik Bahçe Bakımı Dış Cephe Cam Temizliği Endüstriyel Temizlik Okul Temizliği Yurt Temizliği Kurumsal Temizlik

Kocaeli Temizlik ve Dezenfekte hizmetleri

Temizlik Firması Kocaeli Hizmetlerimiz


Bizi Hemen Arayınız. Profesyonel Hizmet 0 542 576 52 50